Statut - Članak 38. - Predsjednik Statut - Članak 50. - Tajnik Statut - Članak 48. - Pomoćnik tajnika Statut - Članak 55. - Nadzorni Odbor Statut - Članak 22. - Izbornički tim Statut - Članak 41. - Izvršni Odbor Statut - Članak 45. - Radna tijela Statut - Članak 58. - Časni sud Google Analytics - Audience Google Analytics - Pages

IVAN NINKOVIĆ POBJEDNIK CROATIA JUNIOR OPEN 2019

Od 20-22.rujna u lijepom sportskom i prijateljskom duhu održano je Otvoreno Juniorsko prvenstvo Hrvatske (Croatian International Junior Championship) u ženskoj i muškoj kategoriji. Natjecanje se odvilo na golf igralištu Riverside Zagreb.

Ivan Ninković (HR) potvrdio je svoju prošlogodišnju pobjedu odličnom igrom u kategoriji do 21 (213 udaraca). Preuzeo je vodstvo drugog dana natjecanja sa 68 udaraca. Drugo mjesto u kategoriji U21 zauzeo je Strašek Žiga, dok je treće mjesto zauzeo Slavec Vid iz Slovenije.

U konkurenciji juniora U16 Filippo Ponzano iz Italije pobjedio je s rezultatom 217, drugo mjesto Kotel Bence iz Mađarske i treće mjesto Frappa Alessandro iz Italije s 222 udarca.

U ženskoj konkurenciji pobjedu je uvjerljivo ostvarila Lana Malek iz Slovenije, drugo mjesto osvojila je Novakova Lena u napetoj borbi sa Spiazzi Marta, pobjedivši je s jednim udarcem razlike.